Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Napisz do nas wiadomość przy pomocy poniższego formularza jeśli chciałbyś zostać naszym klientem lub masz inne pytania otwarte. W przypadku posiadania konta klienta prosimy o przesyłanie zgłoszeń po zalogowaniu.

Wyślij Wiadomość

12 + 4 =

Kontakt

Dane firmy: FLOTEK Sp. z o. o.
Al. Poznańska 143
64-920 Piła
E-mail: bok@hostware.pl
Tel: 509 554 552

NIP/VATEU: PL 7642706001

Najczęstrze pytania

Przejrzyj najczęściej zadawane pytania. Być może będą Ci pomocne!

Regulaminy

Aktualne regulaminy usług hostingowych oraz usług rejestracji domen.

Transfer domeny

Jeśli posiadasz już swoją domenę i chciałbyś przenieść jej obsługę do nas masz taką możliwość poprzez operację transferu domeny. W większości przypadków domen wymagany jest kod autoryzujący tzw AuthInfo.

Klienci biznesowi

Nasze usługi kierowane są, głównie do klientów biznesowych. Regulamin świadczenia usług wymaga od abonenta prowadzenia działalności gospodarczej.

Ochrona danych

Informacje dotyczące polityki prywatności oraz przetwarzania danych osobowych naszych klientów – tylko w celach realizacji umowy, bez spamu, marketingu czy profilowania.

Transfer konta

Jeśli posiadasz już konto hostingowe u innego operatora i chciałbyś przenieść swoje dane i konfigurację do nas, ale obawiasz się komplikacji napisz do nas. Pomożemy w przeprowadzce!

Współpraca

Zapraszamy do współpracy firmy i agencje zajmujące się tworzeniem stron i aplikacji internetowych. W ramach indywidualnej oferty współpracy proponujemy korzystne zniżki.